MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsbord 7038042
nr 703 8042
Trädgårdsbord
Ihopfällbart, Dia100
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
650 kr
måndag 30 maj 2011
kl 17:34:23
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
550 kr
30 maj
Trädgård
Till detta tema har vi samlat vackra ting, så som urnor och soffor, från bland annat Näfveqvarn.
Läs mer om TrädgÃ¥rd